poznejme se

Jsme dvě mámy, které jsou neustále v poklusu a z vlastní zkušenosti ví, jak je důležité se na chvíli zastavit a vydechnout. Proto jsme spojily síly a vznikl tenhle možná bláznivý, ale pro nás obrovsky symsluplný projekt, vznikl MyBreak.

I když může být fajn odpočinout si s nohama nahoře, zkuste to i jinak, v pohybu, se správným jídlem v zádech, s lidmi, kterí se chystají prozradit spoustu zlěpšováků…protože my mámy nemáme prostor na teorie, my potřebujeme fungující vychytávky.

LUCKA vás provede jógovým světem – dynamickou částí pro získání síly a flexibility, i tou klidnější, díky které se tělo i hlava naučí odpočívat. Kromě samotné praxe si řekneme i tom, jak zkušenosti z podložky uplatnit také v běžném dni. To vše s respektem k vlastnímu tělu a jeho limitům, až už je vaše startovací čára kdekoliv.

katkaarnoldova photo 3890 e1689884564203
Adela Skoupa 2022 07 05 DSC1259rr orez 768x507 1

ADELA se zaměří na to, jak se dobře najíst pro více energie, lepší kondici, pevnější zdraví i nervy. Nebude hledat dokonalost, ale lepší řešení ušité na míru vašemu dni. Protože každá jej máme trochu jiný. A nebude to jen o jídle. Náš den totiž dělají i jiné okamžiky.

Přejít nahoru